Двері

Двері - це перше, на що звертає увагу людина, входячи в приміщення. Двері повинні бути надійними, функціональними, довговічними та міцними. Усім цим параметрам відповідають металопластикові двері.
Вони володіють рядом переваг: надійністю, високою якістю, простотою експлуатації, їх легко підтримувати в чистоті і робочому стані. Кожні пластикові двері можуть бути виготовлені в будь-якому кольорі та стилі, в залежності від індивідуальних побажань і вимог клієнта.

Профіль
При виробництві якісних вхідних дверей застосовуються профільні системи Salamander, WinTech, Aluplast
Армування
До вхідних груп пред'являються підвищені протизламні вимоги - необхідний рівень жорсткості для металопластикових дверей досягається використанням відповідних армуючих профілів.
Дверні петлі
Вхідні двері необхідно комплектувати виключно спеціалізованими петлями, з урахуванням ваги дверного полотна і протизламних якостей. Всі вхідні двері комплектуються високоякісними дверними петлями Simonswerk
Зварний з`єднувач кутів
Для збільшення міцності зварних кутових з'єднань, компанія RikDom обов'язково використовує зварні підсилювачі.
Поріг
Дверні пороги ПВХ, як правило, мають складний профіль, і кріплять їх за допомогою саморізів (відкритим і прихованим методом), для кутових порогів використовують спеціальні вставки.
Багатоточковий замок
Висока інтенсивність експлуатації вхідних дверей вимагає грамотного підходу до вибору фурнітури та правильності її встановлення - від цього залежить довговічність і якість роботи вхідних дверей.
Металопластикові двері в інтер'єрі