Гаражні ворота


Серед всіх відомих на сьогоднішній день видів гаражних воріт найбільш зручними в експлуатації є секційні ворота. Вони не вимагають попереднього розчищення прилеглого простору, подібно розпашним воротам, і займають мінімальний обсяг у відкритому положенні.

Свою назву цей вид воріт отримав завдяки особливій конструкції полотна, основу якого утворюють окремі секції - сендвіч панелі. Сендвіч-панелі, які використовуються при виробництві сучасних секційних воріт, в розрізі представляють собою багатошаровий матеріал, що складається з двох листів металу і шару утеплювача (пінополіуретану) для підвищення рівня теплоізоляції. На стиках секцій і по периметру всього полотна передбачено наявність системи ущільнювачів, що забезпечує герметичність воріт.

Переваги якісних гаражних секційних воріт

  • Індивідуальні параметри. Кожна нова конструкція виготовляється відповідно до особливостей окремо взятого отвору.
  • Компактне розташування у відкритому положенні. Рух полотна здійснюється по направляючих, які розташовуються з боків отвору і продовжуються або безпосередньо над ним (вертикальний підйом), або під стелею (горизонтальне розташування).
  • Надійний захист. Сендвіч-панелі і система ущільнювачів забезпечують надійний герметичний захист від впливу зовнішнього середовища.
  • Безпечна експлуатація. Сучасна конструкція секційних воріт передбачає наявність надійного захисту від защемлення пальців, від падіння і самовільного руху полотна.
  • Довговічність. Робочий потенціал пружинного механізму становить 25 тис. циклів відкривання / закривання, що при середній інтенсивності використання (4 циклу в добу) дорівнює 17-ти рокам безперебійної роботи.
  • Зручність при експлуатації. Відкрити секційні ворота можна навіть вручну. Однак автоматичні гаражні ворота виправдовують свою ціну, так як дозволяють не тільки з максимальним комфортом управляти ними на відстані, але і створюють надійну систему контролю доступу.
  • Сучасний дизайн. Завдяки широкому вибору варіантів оформлення (величезна палітра кольорів, різноманітність рельєфу, текстури і т. п.), секційні ворота легко і органічно вписуються в будь-який дизайн екстер'єру.