Відкатні ворота


Відкатні ворота стануть надійним захистом для будь-яких відкритих і закритих просторів з дефіцитом вільного місця.

Назва воріт (відкатні, або зсувні) обумовлена особливостями конструкції: ворота переміщуються вздовж отвору і прилеглої до нього стіни, зсуваючись при відкриванні в сторону. В залежності від уподобань клієнта, вони можуть бути виготовлені з профлиста або ж з сендвіч-панелей з облицюванням з алюмінієвого профілю.

Особливості відкатних воріт

  • Зручне розташування у відкритому вигляді. Переміщаючись уздовж отвору, стулки воріт не займають корисну площу всередині двору або приміщення.
  • Надійна робота в будь-яких умовах. Завдяки тому, що ролики рухаються всередині направляючої балки, вони не схильні до дії зовнішнього середовища і можуть однаково вільно виконувати роботу і в сніг, і в дощ, і навіть при сильному обмерзанні.
  • Зручність експлуатації. Відкатні ворота легко відкриваються вручну, а можливість додаткового оснащення автоматикою дозволяє значно полегшити процес управління циклами відкривання / закривання.
  • Висока зносостійкість.
  • Широкий діапазон розмірів. Максимальна ширина отвору, яка може бути перекрита з використанням автоматичних воріт, становить 10 метрів для однієї стулки і 20 метрів при використанні двох стулок. Це дозволяє застосовувати подібні конструкції для захисту промислових зон.