Розпашні ворота


Розпашні ворота - традиційний тип вуличних воріт. До недавнього часу вони були єдиним видом воріт як для відкритих просторів, так і для різного роду приміщень. Однак сьогодні, розсувні ворота встановлюють для закриття прорізів лише на тих об'єктах, які не мають технічну можливість для установки іншого типу воріт і мають достатньо місця для відкривання стулок з зовнішньої або з внутрішньої сторони отвору.

Особливості розпашних воріт

  • Простота конструкції. Стулки полотна кріпляться до опорних елементів за допомогою петель. Вся опорна система, а також рама воріт виготовляються з металевої профільної труби і забезпечуються ребрами жорсткості.
  • Зручність монтажу. Дві опори і кріпляться до них стулки - це вся конструкція. Монтаж її також гранично простий. Єдиним нюансом є можливий перекіс стулок воріт, якого слід уникати. Зазвичай він виникає при сезонному русі грунту, тому в районах з великими щорічними перепадами температур опорні стовпи слід заглиблювати до рівня промерзання грунту або ж використовувати (де це можливо) жорсткий опорний контур.
  • Висока надійність конструкції. Простота пристрою і монтажу є запорукою довгої служби. Мінімум складних елементів дозволяє в значній мірі продовжити термін експлуатації, який, в основному, залежить лише від якості використовуваних матеріалів.
  • Широкі можливості оформлення. Тисячолітня історія орних воріт залишила їм у спадок найширший вибір найрізноманітніших прикладів дизайну, тому сучасний набір можливих рішень неймовірно великий.