Металочерепиця


Сучасний покрівельний матеріал для скатних дахів з ухилом не менше 12 градусів. Ефектна імітація черепичного покриття, надійність металу і підвищена зносостійкість декоративно-захисних покриттів, які не бояться сніжних зим і не вигоряють під сонцем, забезпечили популярність і впевнено зростаючий попит для цього виду покрівлі.

Металочерепиця з профілем Монтеррей
Дане покрівельне покриття, яке прийшло до нас з Фінляндії, надзвичайно схоже на глиняну черепицю. Завдяки цьому воно здобуло найбільше шанувальників. Черепиця Монтеррей - легка, естетична, нескладна в монтажі, відмінно захищена від природних катаклізмів. Профіль цієї покрівлі плавно закруглений, що дозволяє відразу її дізнатися, лише тільки глянувши. Адже зовнішній вигляд різних марок даної металочерепиці дуже схожий. Край покрівлі оформлений у вигляді сходинок, які можуть розташовуватися як строго симетрично, так і асиметрично.
Металочерепиця з профілем Каскад
Ця покрівля, трохи нагадує своїми формами шоколадну плитку, приваблює тих, хто цінує економію. Черепиця Каскад відрізняється строгістю прямокутних обрисів, тому нею дуже добре крити дах складної форми. Вона виходить суворої, акуратної і пропорційної. Це класичний стиль, який ніколи не вийде з моди і завжди буде актуальним і з часом.
Металочерепиця з профілем Джокер (Joker)
Круглі гребнева та нижня частина, класичні форми - ось відмінності цього покриття. «Правильні» хвилі створюють ілюзію керамічної черепичної покрівлі. Тим, хто цінує традиції і класику, напевно сподобається дах з даної металочерепиці.

Покриття для захисту металочерепиці


Тип захисного шару багато в чому визначає, скільки років судилося прослужити металевої черепичним даху. Існує безліч видів покриттів металочерепиці, для яких використовуються різні полімери. Одні з них дають можливість стійко пережити морози і спеку, інші рятують від вигорання і ультрафіолетового випромінювання, треті - пластичні і міцні. Крім того, полімерний шар робить покрівлю досить красивою і привабливою.
Блискучий Поліестер
Позначається таке покриття РЕ, і використовується воно в 70% металочерепичних покрівель. Поліестер коштує недорого, але не завжди витримує агресивне вплив атмосферного середовища. Крім того, його легко пошкодити при неакуратному навантаженні або транспортуванні. Металочерепиця з таким покриттям проживе від 5 до 10 років. Товщина його 25 мікрон. Зимовий холод поліестер переносить погано, а ось при температурі від 0 до плюс 90 градусів за Цельсієм він відчуває себе чудово.
Матовий Поліестер
Позначається таке покриття МРЕ. До складу введено тефлон. Має матовану структуру. Металочерепиця з таким покриттям проживе до 15 років. Товщина його 35 мікрон. Зимовий холод поліестер переносить погано, а ось при температурі від 0 до плюс 90 градусів за Цельсієм він відчуває себе чудово.
Пурал
Основа цього покриття - поліуретан, який дає черепиці стійкість до ультрафіолету. Шар пурала механічно пошкодити важче ніж інші покриття, він не боїться агресивних хімічних реагентів. Скачки температури від «плюса» до «мінуса» (від -60 до +100 градусів) і тривалі осінні дощі теж не здатні зіпсувати дане покриття. Воно дає даху можливість прослужити до 30 років. Товщина - 50 мікрон. Однак черепиця з таким покриттям істотно дорожче, ніж два попередні типи.
Пурекс
Це покриття фірми Ruukki (Фінляндія). Воно не тільки красиве, але і вельми пластичне. Черепиця, покрита Пурекс, не боїться корозії і пошкоджень механічного характеру. Виробник дає гарантію до 50 років.
Пластізол
У даного покриття, що має досить солідну товщину (від 100 до 200 мікрон) в полівінілхлорид додаються пластифікатори. Зовнішня текстура схожа з шкірою або з березовою корою. Слід зауважити, що різновиди металочерепиці з пластизольним покриттям добре підходять для організації водостоків або створення покрівлі сараїв та інших господарських споруд. Температурний межа - від плюс 10 до плюс 60 градусів за Цельсієм.