Жалюзі

На сьогодні жалюзі є дуже зручним рішенням для віконного обрамлення квартир, будинків та офісів. Обираючи горизонтальні жалюзі, ви отримуєте надійний захист від сонячних променів та регулювання повітряного потоку. Різне положення ламелей дозволяє регулювати кількість світла. Сучасні жалюзі захистять вас від високих температур влітку та додатково збережуть тепло взимку.

Продукція компанії RikDom


Горизонтальні жалюзі

Горизонтальні жалюзі складаються з поперечних пластин, так званих ламелей, які з'єднані між собою системою ниток. Ця система дозволяє за допомогою тростини повертати ламелі під певним кутом для регулювання інтенсивності світла, що надходить в приміщення, а за допомогою шнура ви можете піднімати і опускати жалюзі, фіксуючи їх на певній висоті

Вертикальні жалюзі

Ламелі вертикальних жалюзів - це смуги спеціально обробленої тканини шириною 89 мм (жалюзі так званого «американського типу»), або шириною 127 мм (жалюзі «європейського типу»). Тканина може бути не тільки різноманітних кольорів, але і різної фактури - від тонкої, майже прозорою, до щільної і важкої.

Рулонні штори

Рулонні штори - це зручний і практичний вид сонцезахисного декору вікон. На відміну від жалюзів - ці системи не накопичують пил, а отже, більш прості в догляді. Виглядають вони ефектно, а завдяки різноманітності полотен підійдуть до будь-якого дизайну. Принцип їх роботи простий і тому максимально надійний. Полотно накручується на вал при регулюванні висоти.

Ролети День/Ніч

Встановлюючи на вікна рулонні штори системи День/Ніч, ви отримуєте можливість налаштовувати рівень світла по всій площі вікна. Це дозволяють робити горизонтальні паралельні смуги різної прозорості. Штори системи День/Ніч виглядають витончено. Для даного виду ролет використовується спеціальна тканина, що дозволяє підтримувати чистоту штор довгий час.

Захисні ролети

Захисні ролети виготовляють з міцного екструдованого металу - сталі або алюмінію. Захисна ролета складається з міцних горизонтальних смуг, які намотуються на вал і фіксуються в коробі встановленому над віконним або дверним прорізом. У закритому стані ролети надійно захищають будинок, офіс або вітрину магазину від пошкодження.

Замовити замір

Москітні сітки на двері

Москітні сітки на двері частіше використовуються в будинках або при виході з квартири на балкон. На відміну від віконних, для виготовлення дверних москіток використовується більш укріплений профіль, до якого кріпляться петлі і засувка (або магніт - за вибором клієнта), посередині сітки ставиться перегородка (імпост), яка зміцнює конструкцію, і служить для установки ручки.

Ролетні москітні сітки

Ролетні москітні сітки мають більш широкі функціональні можливості, зручність полягає в тому, що механізм дозволяє повністю відкрити або закрити сітку, а додатковий стопорний механізм забезпечує фіксацію в заданому положенні.