Склопакети

Склопакети є одним з найбільш важливих комплектуючих для вікон. Багато людей називають склопакетами самі пластикові вікна, але це не правильно, тому що склопакет тільки одна зі складових вікна. Крім того вони зустрічаються не тільки у вікнах ПВХ, але і в дерев'яних, а також в різних алюмінієвих і інших конструкціях.

Склопакет - це єдина конструкція, яка може складатися з двох, трьох (чи більше) шарів скла. Між ретельно вимитим склом створюються камери, після чого вся конструкція задувається герметиком. Після того як герметик висихає, в порожнинах між склом створюється вакуум, що дозволяє значно підвищити коефіцієнт енергозбереження в приміщенні та запобігти попаданню конденсату. Розрізняють декілька основних типів пакетів, в залежності від кількості камер, відстаннями між склом та ін. Найпоширеніші типи - однокамерні, двокамерні, енергозберігаючі та тоновані.

Однокамерні склопакети

Однокамерні пакети складаються з двох шарів скла та однієї дистанційної планки між ними.
Ширина скла в однокамерному склопакеті - 4 мм, а дистанційної планки - 16мм. Загальна ширина склопакета - 24мм (4-16-4). Однокамерні склопакети є одними з найпоширеніших на території України і називаються базовими.

Досить часто однокамерні склопакети зустрічаються в балконних блоках, при склінні балконів і лоджій, у вікнах адміністративних будівель, і в будь-яких інших будівлях, де не пред'являються високі вимоги до енергозбереження та звукоізоляції.

Двокамерні склопакети

Двокамерні пакети складаються з трьох шарів скла і двох дистанційних планок між ними. Двокамерні склопакети радять встановлювати в житлових приміщеннях, дитячих установах, лікарнях і будь-яких інших приміщеннях, які мають підвищені вимоги до енергозбереження та шумоізоляції.

Завдяки наявності двох герметичних камер, такі конструкції істотно підвищать коефіцієнт теплопередачі як у зимову пору, так і влітку, а також захистять Вашу квартиру або офіс від зайвого шуму.

Трикамерні склопакети

Складається з чотирьох шарів скла розділених дистанційними рамками. Чотири скла всередині склопакета утворюють три камери, які заповнені повітрям або інертним газом. Візуально трикамерний склопакет відрізняється від інших тим, що він товщий.

Основними перевагами перед двокамерними склопакетами є високі теплоізоляційні якості, відмінні шумоізоляційні характеристики: такий пакет зменшує рівень зовнішнього шуму на 50 дБ (для прикладу, однокамерний знижує до 32 дБ, двокамерний до 35 дБ.)

Енергозберігаючі склопакети Glas Trösch
Ефективність обігріву приміщення багато в чому залежить не від інтенсивності роботи обігрівача, а від кількості тепла, яке залишається в межах будинку. Максимального результату в цьому випадку можна добитися, використовуючи енергозберігаючі склопакети, що діють за принципом теплового щита (дзеркала).
Спеціальне срібне напилення на поверхні скла запобігає витоку тепла з приміщення в холодні пори року, зберігаючи його у вашому будинку.

Перегляньте основну інформацію по енергопакетам Glas Trösch abo дізнайтесь більше інформації на сайті Glas Trösch
Енергопакет® Glas Trösch EN2plus 12мм
Склопакет: 4 мм / міжскляний простір (МСП) 16мм з аргоном / SILVERSTAR EN2plus 4мм
Рівень світлопропускання82%
Рівень світловідбивання12%
Індекс передавання кольору Ra98
Спротив теплопередачі м2*К/Вт0.75
Енергопакет® Glas Trösch EN2plus 32мм
Склопакет 4 мм/міжскляний простір (МСП) 16мм/4мм з аргоновим наповненням, SILVERSTAR EN2plus на позиції 3
Рівень світлопропускання74%
Рівень світловідбивання13%
Індекс передавання кольору Ra97
Спротив теплопередачі м2*К/Вт0.79 
Енергопакет® Glas Trösch COMFORT 24мм
Склопакет: 4мм/ міжскляний простір (МСП) 16мм з аргоном / Silverstar ZERO 4мм
Рівень світлопропускання71%
Рівень світловідбивання20%
Індекс передавання кольору Ra96%
Загальне проходження сонячної енергии за EN 410 (солнечный фактор)50%
Спротив теплопередачі м2*К/Вт0,81
Енергопакет® Glas Trösch Super 40мм
SILVERSTAR EN2plus 4 мм / МСП 14мм з аргоном / 4мм / МСП 14мм з аргоном / SILVERSTAR EN2plus 4 мм
Рівень світлопропускання74%
Рівень світловідбивання14%
Індекс передавання кольору Ra96%
Загальне проходження сонячної енергии за EN 410 (сонячний фактор)45%
Спротив теплопередачі м2*К/Вт1,43
Енергопакет® Glas Trösch Super Comfort 44мм

SILVERSTAR ZERO 4 мм / МСП 16мм з аргоном / 4мм / МСП 16мм з аргоном / SILVERSTAR ZERO 4 мм

Рівень світлопропускання57%
Рівень світловідбивання29%
Індекс передавання кольору Ra92
Загальне проходження сонячної енергии по EN 410 (сонячний фактор)29%
Спротив теплопередачі м2*К/Вт1,75

Візерункове скло
Візерункове скло – це листове скло, одна поверхня якого має матовий візерунок, або інше декоративне оздоблення. Таке скло може бути різної товщини, кольору та візерунку. Візерункове скло, в більшості, застосовується для скління вікон та дверей де прозорість є недоцільною. Рельєфний візерунок та матовість дозволяють уникнути прозорості та забезпечують оптимальну світлопроникність.
after before
after before
after before
after before
Лабіринт білий
Лабіринт бронза
Граніт білий
Граніт бронза
Пунто білий
Пунто бронза
Басак білий
Басак бронзаОберіть варіант скла зі списку нижче та скористайтесь бігунцем на фото (рухайте вправо та вліво) аби побачити ефект від обраного Вами скла

Сонцезахисне скло SunGuard
Скло марки SunGuard - це інноваційні енергоефективні продукти компанії Guardian. Широкий вибір архітектурного скла високої якості дозволяє зводити будь-які будівлі. Сонцезахисні і теплозберігаючі покриття зберігають комфорт в приміщеннях і знижують витрати на експлуатацію будівель. Метод магнетронного нанесення покриттів дозволяє отримувати скло з відтінком зовні та прозоре на просвіт.
Більше інформації на сайті SunGuard

HIGH DURABLE

Короткий опис: Підвищена стійкість покриття в поєднанні з захистом выд сонця
Характеристики:
Лінійка сонцезахисного скла з покриттям, стійким до хімічного та фізичного впливів.
Застосування:Засклення балконів і парапетів
Переваги:Оптимальне рішення для звичайного скління
SOLAR

Короткий опис: Сучасне сонцезахісне рішення
Характеристики:
Багата палітра скла з кольоровим відтінком зовні, відмінний захист від сонячного перегріву і яскравого світла
Застосування:Фасадне скління, вікна, зенитні фонарі
Переваги:Багато світла і комфорт в приміщенні, широка палітра кольорів, точна кольоропередача - скло нейтральне на просвіт, простота переробки, селективність > 1
HIGH PERFORMANCE

Короткий опис: Комфортний мікроклімат круглий рік. Збалансоване поєднання сонцезахисту і теплозбереження
Характеристики:
Срібне напилення захищає приміщення від тепловтрат, сонцезахисне покриття береже його від перегріву. Скло представлене в різних відтінках.
Застосування:Фасадне скління, вікна, зенитні фонарі
Переваги:Багато світла і комфорт в приміщенні, Широка палітра кольорів, точна передача кольорів - скло нейтральне на просвіт, простота переробки, всі продукти піддаються загартуванню, чудові характеристики теплозбереження, селективність > 1.2
SUPER NEUTRAL

Короткий опис: Високоселективний захист від сонця та нейтральний зовнішній вигляд
Характеристики:
Лінійка нейтрального за кольором низькорефлективного скла. 2 шари срібного напилення забезпечують чудові сонце та теплозахисні характеристики та високу ступінь проходження світла
Застосування:Фасадне скління, вікна, зенитні фонарі
Переваги:Чудові характеристики світлопропускання, сонцезахисту і теплозбереження, нейтральні відтінки, захисна плівка на покритті, можливість загартовування, селективність > 1.7
eXtraSeletive

Короткий опис: Неперевершений захист від сонця та теплозбереження
Характеристики:
Потрійне срібне напилення дозволяє досягти унікальних теплотехнічних характеристик, забезпечуючи при цьому високе світлопропускання. Максимум світла і комфорт в приміщенні
Застосування:Фасадне скління, вікна, зенитні фонарі
Переваги:Максимально можливий захист від сонця, теплозбереження та світло, нейтральний зовнішній вигляд, захисна плівка на покритті, існує загартована версія, селективність > 2

Також вам будуть цікаві


Шпроси

Шпросами називають декоративні панелі, які встановлюються у внутрішній частині віконного склопакета. Ширина стандартних шпросов варіюється від 8 мм до 26мм. Колірна палітра містить три класичні кольори - білий, золотий, коричневий.

Шпроси вдало впишуться в загальний дизайн будь-якого вікна. Передбачено їх з'єднання під абсолютно різними кутами, також можливе створення геометричних фігур різної складності. Шпроси на вікна допускають вигин під заданим радіусом, або дооформлення, будь-яким спеціальним декором. Вони не зіпсують зовнішній вигляд вікон, навіть невеликих розмірів.

Москітні сітки на вікна та двері

Москітні сітки набули широкого поширення і сьогодні багато хто купує їх для вікон і дверей своїх квартир і будинків. Популярність москітних сіток цілком виправдана - чи варто використовувати для боротьби з комарами і мухами шкідливі для здоров'я хімічні склади і аерозолі, якщо досить просто встановити на вікна чи двері москітні сітки.

Читати далі...

Підвіконня

Підвіконня являє собою елемент віконної системи, що перешкоджає пропускання холоду з вулиці, а також сприяє збереженню тепла в приміщенні. Завдяки йому, конвекційні потоки нагрітого повітря піднімаються нагору...

Читати далі...