Ламінування являє собою процес наклеювання особливим способом декоративної плівки на поверхню пластикового профілю. Компанія RikDom пропонує асортимент із понад сорока різних ламінаційних кольорів, які можуть бути як однотонними, так і імітувати фактуру і колір натуральної деревини. Плівку для ламінування наклеюють не тільки на білий профіль, але і на пофарбований в масі, при виготовленні якого застосовувалися спеціальні пігменти.

Кольорові профілі не лише гарні - вони дуже стабільні та не втрачають свій колір тривалий термін. При виробництві ламінованих профілів здійснюється суворий контроль за якістю, який забезпечує гарантію високої атмосферної стійкості, а також збереження кольору в умовах інтенсивного ультрафіолетового випромінювання. Ламінований профіль стійкий до різких коливань температури, довговічний, стійкий до перепадів рівня вологості, що чудово підходить для кліматичних зон України.

Скористайтесь конфігуратором від ALUPLAST для вибору ваших вікон

Також вам будуть цікаві


Москітні сітки на вікна та двері

Москітні сітки набули широкого поширення і сьогодні багато хто купує їх для вікон і дверей своїх квартир і будинків. Популярність москітних сіток цілком виправдана - чи варто використовувати для боротьби з комарами і мухами шкідливі для здоров'я хімічні склади і аерозолі, якщо досить просто встановити на вікна чи двері москітні сітки.

Читати далі...

Підвіконня

Підвіконня являє собою елемент віконної системи, що перешкоджає пропускання холоду з вулиці, а також сприяє збереженню тепла в приміщенні. Завдяки йому, конвекційні потоки нагрітого повітря піднімаються нагору...

Читати далі...