Відливи

Віконний водовідлив - це зовнішнє підвіконня, яке відводить воду від зовнішнього контуру вікна, а також забезпечує захист монтажних швів від намокання. Водовідлив є обов'язковою частиною будь-якого пластикового вікна, він встановлюється в процесі монтажу віконної конструкції. До нього пред'являються підвищені вимоги по міцності, так як він потрапляє під вплив погодних умов - снігу, дощу, граду, перепаду температури і рівня вологості. В асортименті є кілька видів водовідливів: алюмінієві, а також вироби з оцинкованої сталі.

Якісний оцинкований водовідлив є сталевим листом, на який наноситься цинкове, а також антикорозійне покриття, грунтовка, полімерне покриття, захисний лак. Як полімерне покриття застосовується високотехнологічний поліестер, який стійкий до механічних і температурних впливів, відрізняється високою пластичністю, а також стійкістю до вигоряння. Хімічна формула фарби з основою з поліестеру забезпечує захист від потемніння, появи тріщин і сколів. Як правило, відливи для вікон виробляються білого кольору, але, за бажанням замовника, їх колірна гамма і відтінки можуть бути будь-якими.

Більш дорогі варіанти водовідливів виробляють з алюмінію - вони виготовляються промисловим методом з металевого листа з товщиною від одного міліметра з подальшим знежиренням і випалюванням. Для додання алюмінієвому водовідливу додаткового захисту і твердості використовується полімерна фарба.

Сьогодні відливи виготовляються з оцинкованого металу з порошковим покриттям. Ця технологічна конструкція необхідна для уникнення попадання вологи в монтажний зазор між вікном і стіною. До того ж, вікна і підібрані в колір підвіконні відливи – це прикраса фасаду будь-якої будівлі. Матеріалом для виготовлення відливів служить високоякісна тонколистова сталь. Основний матеріал з обох боків вкритий декількома шарами захисту, що оберігають сталевий лист від корозії. Верхній шар вкритий органічним покриттям з широкою гамою кольорів.

Також вам будуть цікаві


Москітні сітки на вікна та двері

Москітні сітки набули широкого поширення і сьогодні багато хто купує їх для вікон і дверей своїх квартир і будинків. Популярність москітних сіток цілком виправдана - чи варто використовувати для боротьби з комарами і мухами шкідливі для здоров'я хімічні склади і аерозолі, якщо досить просто встановити на вікна чи двері москітні сітки.

Читати далі...

Підвіконня

Підвіконня являє собою елемент віконної системи, що перешкоджає пропускання холоду з вулиці, а також сприяє збереженню тепла в приміщенні. Завдяки йому, конвекційні потоки нагрітого повітря піднімаються нагору...

Читати далі...