У виробництві металопластикових конструкцій, компанія RikDom використовує найсучасніші системи віконних і дверних профілів. На виробництвах використовується тільки високоякісна добірна сировина, найсучасніші технології, а також новітні системи управління та контролю якості, що допомагає нам виготовляти якісні вікна будь-якої складності.

В Україні фабрика була побудована у 2009 році. З тих пір ми почали виробляти профільні системи WINTECH в Україні, але самі продажі профілю почалися ще в далекому 2002 році, за рахунок імпорту з Туреччини. Успіх, який був отриманий в той час, дав привід для планів з будівництва фабрики в Україні. У найкоротші терміни корпорація ADO-GROUP прийняла рішення спільно з українськими партнерами, про реалізацію будівництва фабрики і вже 2009році підприємство функціонувало на повну потужність.

На сьогоднішній день, профільні системи WINTECH продаються у всіх регіонах України, так само ми експортуємо наш профіль і в сусідні країни, такі як Молдова, Білорусь, Казахстан. Популярність, яку отримали профільні системи WINTECH в Україні, за довгі роки свого існування, може похвалитися не кожен.

Перейти до продукції

Сімейна компанія Aluplast була основа Манфредом Юргеном Зайтца в грудні 1982 року в місті Еттлінген (район Карлсруе, околиці Німеччини). Сьогодні, через три десятиліття, aluplast як і раніше залишається сімейною справою, але перетворився масштабного гравця з колосальними обсягами продажів, заводами і представництвами по всьому світу.

На сьогоднішній день, профільні системи Aluplast продаються у всіх регіонах України, так само ми експортуємо наш профіль і в сусідні країни, такі як Молдова, Білорусь, Казахстан. Популярність, яку отримали профільні системи Aluplast в Україні, за довгі роки свого існування, може похвалитися не кожен, і нам, виробнику даного профілю, дуже приємно усвідомлювати, що наш продукт затребуваний як в Україні, так і за межами її території.

Перейти до продукції

На сьогоднішній день німецька торгова марка Саламандер має за плечима 30 років досвіду екструзії ПВХ профілю. Бездоганна якість дозволило фірмі завоювати ринок і налагодити багаторічні партнерські зв'язки з лідерами віконного бізнесу.

Двері, балкони та вікна Salamander - це надійний захист від впливів навколишнього середовища: дощу, вітру, пилу і міського шуму. Пластикові конструкції екологічно чисті і повністю нешкідливі для здоров'я.

Профіль Саламандер має високу стійкість до механічних пошкоджень і деформації, морозостійкий і не жовтіє. Поєднання естетики і сучасних технологій дозволяють використовувати вікна, як для дитячої, спальні або гостьовий, так і для офісу або виробничих приміщень.

Перейти до продукції

Також вам будуть цікаві


Шпроси

Шпросами називають декоративні панелі, які встановлюються у внутрішній частині віконного склопакета. Ширина стандартних шпросов варіюється від 8 мм до 26мм. Колірна палітра містить три класичні кольори - білий, золотий, коричневий.

Шпроси вдало впишуться в загальний дизайн будь-якого вікна. Передбачено їх з'єднання під абсолютно різними кутами, також можливе створення геометричних фігур різної складності. Шпроси на вікна допускають вигин під заданим радіусом, або дооформлення, будь-яким спеціальним декором. Вони не зіпсують зовнішній вигляд вікон, навіть невеликих розмірів.

Москітні сітки на вікна та двері

Москітні сітки набули широкого поширення і сьогодні багато хто купує їх для вікон і дверей своїх квартир і будинків. Популярність москітних сіток цілком виправдана - чи варто використовувати для боротьби з комарами і мухами шкідливі для здоров'я хімічні склади і аерозолі, якщо досить просто встановити на вікна чи двері москітні сітки.

Читати далі...

Підвіконня

Підвіконня являє собою елемент віконної системи, що перешкоджає пропускання холоду з вулиці, а також сприяє збереженню тепла в приміщенні. Завдяки йому, конвекційні потоки нагрітого повітря піднімаються нагору...

Читати далі...