Підвіконня

Підвіконня являє собою елемент віконної системи, що перешкоджає пропускання холоду з вулиці, а також сприяє збереженню тепла в приміщенні. Властивості підвіконь подібні властивостями віконних ПВХ-профілів - вироби не гниють, не розкладаються, володіють стійкістю до дії сонячного світла, а також характеризуються водонепроникністю. Віконні підвіконня мають багатокамерну конструкцію, яка забезпечує достатню міцність, жорсткість, чудові теплоізоляційні властивості, вони вогнестійкі й довговічні.

ПВХ підвіконня німецького виробництва класу еліт. Бездоганний зовнішній вигляд підвіконь прикрашає не лише віконний отвір, а й приміщення в цілому. Широка колірна гамма дозволяє поєднання з будь-яким інтер'єром, як в житловому приміщенні, так і в офісі. Стійкість до подряпин, міцність, стійкість перед високими температурами та ультрафіолетом дозволяють підвіконням ПВХ служити довгі роки не змінюючи зовнішнього вигляду. Завдяки гладкій поверхні, простоту догляду оцінить кожна господиня. Оскільки у виробництві використовуються лише екологічно чисті матеріали - це хороший вибір для тих, хто турбується про своє здоров'я.


Типи ПВХ підвіконня

Підвіконня з заокругленим капіносом
Підвіконня з прямим капіносом

Підберіть підвіконня у вашу оселю

Також вам будуть цікаві


Москітні сітки на вікна та двері

Москітні сітки набули широкого поширення і сьогодні багато хто купує їх для вікон і дверей своїх квартир і будинків. Популярність москітних сіток цілком виправдана - чи варто використовувати для боротьби з комарами і мухами шкідливі для здоров'я хімічні склади і аерозолі, якщо досить просто встановити на вікна чи двері москітні сітки.

Читати далі...

Відливи

Віконний водовідлив - це зовнішнє підвіконня, який відводить воду від зовнішнього контуру вікна, а також забезпечує захист монтажних швів від намокання. Водовідлив є обов'язковою частиною будь-якого пластикового вікна, він встановлюється в процесі монтажу віконної конструкції.

Читати далі...